سخن مدیر عامل

درباره شرکت

تاریخچه شرکت کهن فناوران مقطع
این شرکت با برخورداری از تجربه ۱۰ ساله و دانش و تخصص کارکنان که بزرگترین سرمایه شرکت می باشند به عنوان یک گروه توانمند به طور تخصصی در اجرای پروژه های طراحی و دکوراسیون فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز نموده و در مهر ماه سال ۱۳۸۹ با هدف طراحی و اجرای پروژه های مختلف دکوراسیون و گسترش خدمات و ایجاد رابطه ای نزدیک میان گروه های معماری و اجرایی و ایجاد یک رابطه منسجم بصورت یک شرکت مستقل فعالیت خود را ادامه داده و بر اساس رویکرد پروژه محوری و کارگروهی مدیریت می گردد .

این شرکت افتخار داشته تمامی خدمات مربوط به دکوراسیون شرکتها ، فروشگاهها و نمایندگیهای مجموعه LG ، جنرال الکتریک ، دوو ، اسنوا ، تکنوگاز ، سامسونگ ، بوش ، بکو ، سونیا و غیره را بصورت بکپارچه انجام دهد.

در همین راستا همواره تلاش نموده تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و زیباترین طرح و مناسب ترین قیمت در تمامی امور دکوراسیون انجام دهد. همچنین به منظور جلب رضایت مشتری و نیز تحقق اهداف طراحان و اجرای دقیق جزئیات در زمینه طراحی و اجرای انواع دکوراسیون بر آن شدیم تا نسبت به راه اندازی و تجهیز کارخانه ای با ماشین آلات مدرن با طراحی های نوین در ارائه خدمات و محصولات بهتر به مشتریان اقدام کنیم.

اعضای موثر در شرکت

اردشیر حشمتی

رئیس هیئت مدیره و سهامدار

فرداد حشمتی

مدیر عامل و سهامدار

گواهینامه ها

همکاران ما :

فروشگاهها و نمایندگیهای مجموعه LG ، بوش ، جنرال الکتریک ، دوو ، اسنوا ، تکنوگاز، سامسونگ ، بکو ، سونیا و …